KAZ Courier

Przewóz zwierząt

Nasza firma zajmuje się również przewozem zwierząt. Zasady dotyczące przewozu czworonogów są podobne do zasad obowiązujących w przypadku przeprowadzek – usługę tę wykonujemy jedynie po podpisaniu umowy z właścicielem zwierzaka.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli psów i kotów.

Cena za transport z Polski do Anglii oraz w odwrotnym kierunku, zarówno w przypadku psa, jak i kota, jest identyczna. Koszt przewozu czworonoga wynosi £400.

Przy zamawianiu usługi należy uwzględnić również fakt, że za dokumentację medyczną niezbędną do transportu zwierzęcia odpowiedzialny jest właściciel bądź też odbierająca je osoba. Ze swojej strony odpowiadamy jedynie za odrobaczenie, któremu poddawane jest zwierzę przed przekroczeniem granicy. Koszty za niekompletną lub nieprawidłową dokumentację odpowiada właściciel bądź też osoba, która odbierze zwierzę.

Transport trwa zazwyczaj ok. 24 godzin. W tym czasie zwierzaki są wyprowadzane, pojone oraz oczywiście karmione. Pamiętamy ponadto, że zarówno sam transport, jak i fakt, że opiekuje się nimi obca osoba, stanowi dla czworonoga niezwykle duży stres.

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej skrócić czas rozłąki właściciela z jego pupilem. Zdarzają się jednak sytuacje, że zwierzak pomimo tęsknoty za właścicielem zżywa się z kierowcą lub jego opiekunem na czas transportu i czasem chce dalej z nimi podróżować. Są to dla nas, jak i dla właścicieli czworonogów niezwykle zabawne zdarzenia.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 07900907483.