KAZ Courier

Paczki z Anglii do Polski

Paczki z anglii do polski

W ostatnich czasach powstało dużo międzynarodowych firm, które muszą stale utrzymywać kontakt między swoimi oddziałami. Dodatkowo wiele osób przeprowadziło się czasowo lub na stałe do Wielkiej Brytanii, a rodziny mieszkające w dwóch różnych krajach nie chcą tracić ze sobą kontaktu. Dlatego bardzo popularne stały się nasze usługi. Dostarczamy różnorodne paczki z Anglii do Polski.

Nasza firma działa w branży transportowej od wielu lat. Posiadamy flotę niezawodnych i nowoczesnych pojazdów, współpracujemy również z rzetelnymi i profesjonalnymi kierowcami. Dzięki temu nadane u nas przesyłki są przewożone w bezpiecznych warunkach i zawsze docierają do odbiorcy na czas. Nasi pracownicy są uprzejmi i chętnie pomogą w pakowaniu i przenoszeniu nadanych pakunków.

Przesyłki i paczki z Anglii do Polski są odbierane w ciągu tygodnia od poniedziałku do czwartku. Zazwyczaj wyznaczamy jeden dzień w ciągu tygodnia, w którym mieszkańcy danej okolicy mogą nadawać pakunki. Termin odbioru zawsze ustalany jest telefonicznie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o jakiej godzinie możecie spodziewać się naszego kuriera to możecie uzyskać taką informację dzwoniąc pod numer telefonu: 07 900 907 483. Należy jednak pamiętać o tym, że podajemy jedynie orientacyjny czas odbioru i może on ulec zmianie.

Wszystkie pakunki wyjeżdżają do Polski w piątek i są rozwożone po kraju od wtorku do środy. Przesyłki są ubezpieczone do kwoty £100. W przypadku wyższej wartości prosimy o kontakt telefoniczny, a także o wpisanie w rubryce "wartość" na liście przewozowym faktyczną ceną rzeczy przeznaczonej do transportu.