KAZ Courier

Przeprowadzki

Każda przeprowadzka wiąże się ze stresem. Problemy pojawiają się już wtedy, gdy szukamy godnej zaufania, profesjonalnej firmy przewozowej. Trudności pojawić się mogą również przy wyborze odpowiedniego auta. Poza tym wiele utrudnień powoduje również pakowanie oraz załadunek i późniejszy rozładunek.

Aby zapobiec stresującym sytuacjom, warto rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy.

KAZ-Courier oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami z i do Polski. Jesteśmy doświadczonym serwisem, który zajmuje się zarówno przewozem samych kartonów z rzeczami zgromadzonymi podczas pobytu w Anglii, jak i obsługą całościowych przeprowadzej, w tym także mebli oraz innego rodzaju dobytku.

Posiadamy samochody specjalnie przystosowane do przeprowadzek, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć niemalże wszystko. Warto jednak przygotować listę rzeczy, którą zamierzacie przewieźć. Przed przeprowadzką należy nam podać ilość i wagę kartonów przygotowanych do przeprowadzki, a także, czy chcecie przetransportować meble, jeśli tak to należy podać również ich wymiary i materiał, z którego są wykonane. Ilość, waga bądź też objętość rzeczy przeznaczonych do transportu jest niezwykle istotna przy wyborze odpowiedniego samochodu.
Prosimy również o podanie adresu początkowego i docelowego, a także terminu przeprowadzki.

KAZ-Courier oferuje kilka opcji przeprowadzek.

Przeprowadzki oraz związane z nimi usługi wykonujemy tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Wyjątek stanowią indywidalne, osobno omawiane, przypadki.

Cennik przeprowadzki z Londynu

Ilość Koszt
Cały Van £800
⅔ Vana £650
⅔ Vana £450

Cennik przeprowadzek spoza Londynu

Ilość Koszt
Cały Van £800
⅔ Vana £650
⅔ Vana £500

Wszystkie wymiary przestrzeni ładunkowej, jak i warunków oraz zasad transportu można skonsultować z nami telefonicznie (tel 07900907483).