KAZ Courier

Przesyłki do Anglii

Zamierzacie przesłać coś krewnym mieszkającym w Wielkiej Brytanii? A może współpracujecie z jakimś zagranicznym przedsiębiorstwem i wymieniacie z nim dokumenty lub towary? W obu przypadkach poszukujecie zapewne łatwego, bezpiecznego, szybkiego i dodatkowo niedrogiego sposobu, aby wysłać paczki do Anglii. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Firma Kaz-Courier Ltd korzysta w naszym kraju z usług firmy Siódemka. Dlatego cena nadania pakunku o konkretnych wymiarach jest nieco inna niż w przypadku wysłania tej samej rzeczy z UK do Polski. Podejmując współpracę z podwykonawcą sprawdziliśmy dokładnie jego ofertę i stwierdziliśmy, że Siódemka spełnia nasze kryteria dotyczące rzetelności świadczenia usług transportowych.

Pojedyncza paczka do Anglii nie może być cięższa niż 17kg, natomiast musi być zawsze zapakowana w sztywny mocny karton tak, aby zawartość nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Źle zabezpieczone, ponadgabarytowe lub zbyt ciężkie rzeczy mogą się spotkać z odmową zabrania przez kuriera.

Przesyłki do Anglii są odbierane w Polsce od poniedziałku do środy, a doręczane w Londynie od poniedziałku do czwartku.

Wszystkie nadania są ubezpieczone do kwoty £100. Prosimy powiadomić nas, jeśli wartość przedmiotu jest wyższa. Wtedy należy wpisać w rubryce „Wartość” na liście przewozowym faktyczną cenę pakunku.

Pakunki odbieramy w Polsce od poniedziałku do środy, a z kraju wyjeżdżają one w piątki lub soboty. Następnie są rozwożone po UK w ciągu tygodnia po telefonicznym ustaleniu terminu z odbiorcą. Rzeczy przeznaczone do transportu są odbierane są przez kurierów Siódemki, a do Anglii dostarcza je firma Kaz-Courier.

Uwaga!
Chcecie się upewnić ile zapłacicie za wysyłkę? Zadzwońcie pod nr 07 900 907 483 i zasięgnijcie rady naszych pracowników, którzy pomogą wybrać najdogodniejsze dla Was rozwiązanie.

Uprzedzamy również, że cena może ulec niewielkim zmianom jeśli nadanie dotyczy odległych okolic Walii lub terenów wokół Yorku. Wzrost kosztów wynosi średnio £6.

Wszystkie rzeczy przeznaczone do transportu są ubezpieczone do kwoty £100. Wyższa cena wysyłki do Anglii powinna zostać oznaczona w rubryce „Wartość” na liście przewozowym.

Więcej informacji uzyskacie dzwoniąc pod nr telefonu: 07 900 907 483.