KAZ Courier

Transport motocykli

Firma KAZ-Courier podejmuje się transportu Waszych motocykli. Obojętnie czy nadajecie przesyłki do Anglii czy do Polski – zawsze sprawnie realizujemy wszystkie zlecenia. Wiemy, że wiele osób obawia się powierzyć swój cenny pojazd kurierowi. Niezależnie bowiem skąd wysyłamy pojazd zawsze musimy oddać kurierowi kluczyki oraz ksero lub oryginał dowodu rejestracyjnego.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy wdrożyć procedury mające zapewnić klientom jak największe poczucie bezpieczeństwa. Podejmując z nami współpracę otrzymujecie informacje dotyczące tego, jakie auto przyjedzie po motocykl oraz jak nazywa się kierowca. Zachęcamy również do zapisania numeru pojazdu dostawczego oraz do zarządzania od kuriera podania adresu magazynu. Jeśli nadal nie będziecie pewni, czy osoba odbierająca Wasz motor jest zatrudniona w naszej firmie to możecie zadzwonić pod nr 07 900 907 483 w celu wyjaśnienia sprawy.

Nadając u nas przesyłki do Anglii zyskujecie pewność, że Wasz motocykl dotrze na miejsce w idealnym stanie. Dodatkowo koszty podjęcia z nami współpracy są bardzo atrakcyjne. Podawane kwoty obejmują takie usługi, jak: załadunek i rozładunek, a także zabezpieczenie pojazdu podczas transportu.


Jesteśmy przekonani, że przesyłki do Anglii oraz do Polski zrealizowane przez naszą firmę spełnią wszystkie Wasze oczekiwania, zarówno te dotyczące przystępności cenowej, jak i przyjaznej obsługi. Zależy nam bowiem na Waszym zadowoleniu! Przetransportujemy pojazdy w sposób bezpieczny, dbając o to dotarły do punktu docelowego w idealnym stanie.

Terminy realizacji zleceń podawane są klientowi w trakcie ustalania szczegółów współpracy, zależą one bowiem od bieżącej ilości zamówień. Zazwyczaj dostawa do Polski trwa maksymalnie do 15 dni roboczych. Jeśli chcecie uzyskać aktualne informacje o czasie oczekiwania na motocykl to zadzwońcie pod numer 07 900 907 483. Nasi pracownicy udzielą Wam również innych informacji dotyczących nadania przesyłki do Anglii. Pomożemy Wam również obliczyć koszt takiej inwestycji.