KAZ Courier

Transport Mebli

Przeprowadzki, w tym transport mebli, to dość duże wyzwanie, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom! Nasi pracownicy świetnie poradzą sobie z wynoszeniem mebli z angielskich domów, których korytarze mogą przysporzyć niedoświadczonym osobom wiele problemów. Nasi kierowcy – kurierzy posiadają również odpowiedni sprzęt, który ułatwi im również załadunek i późniejszy rozładunek przedmiotów.

Zajmujemy się przewozem wszystkich rodzajów umeblowania, od krzeseł po szafy i ciężkie sofy.

Wszystkie wysyłane meble muszą być odpowiednio zapakowane i przygotowane do transportu.

Prosimy również pamiętać, że wszystkie transportowane meble muszą być odpowiednio zapakowane i przygotowane do przewozu. Należy wziąć także pod uwagę, że przewóz wyposażenia domu bądź mieszkania trwa nieco dłużej, niż przewóz zwykłych przesyłek.

Podane przez nas ceny dotyczą transportów, przy których załadunku i rozładunku pomaga zleceniodawca oraz odbiorca przesyłki. Koszt i warunki przewozu obowiązują ponadto tylko wtedy, gdy meble są do niego stosownie przygotowane.

Prosimy także o odpowiednio wczesne zgłaszanie chęci skorzystania z naszych usług oraz o ustalenie konkretnego terminu.

UWAGA!

Zadaniem kierowcy – kuriera jest jedynie załadunek i bezpieczny dowóz przesyłki do magazynu. Nasi pracownicy mogą więc zaproponować jej ponowne zapakowanie, jeśli uznają, że może dojść do uszkodzenia pakunku. Pakowanie objęte jest dodatkową opłatą.

WAŻNE!

W przypadku niewłaściwego zapakowania mebli pracownicy KAZ-Courier mają obowiązek za dodatkową opłatą ponownie zabezpieczyć oddane do transportu przedmioty. Jeśli zleceniodawca nie wyrazi na to zgody, zawracamy przesyłkę w najbliższym, ustalonym przez nas terminie. W takich sytuacjach opłata za transport również zostaje zwrócona. Klient może ponadto wyrazić pisemną zgodę, aby przesyłka została przetransportowana w stanie, w jakim została odebrana. Jeśli jednak ulegnie ona w trakcie transportu uszkodzeniu, KAZ-Courier nie odpowiada za powstałe szkody.