KAZ Courier

Transport sprzętu AGD

Przeprowadzki to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli nowy dom znajduje się w innym kraju! Trzeba bowiem przewieźć nie tylko drobne przedmioty, ale także sprzęt AGD. Urządzenia codziennego użytku są ciężkie, a ich wymiary sprawiają, że niełatwo je opakować a co dopiero przetransportować. Dlatego nie warto tego robić samemu – zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Działamy w branży transportu międzynarodowego, kursując głównie na trasie Polska-Anglia.

Ogólne Zasady i Regulamin Przewozu

Cena dotyczy odbioru urządzeń codziennego użytku przez kuriera tylko w przypadku, jeśli nadawca pomaga przy przenoszeniu i załadunku. Sprawa wygląda tak samo przy odbiorze przesyłki. Aby się odpowiednio do tego zadania przygotować należy skontaktować się z kurierem i ustalić dokładką datę dostawy. Podane wyżej ceny i warunki obowiązują tylko wtedy, gdy sprzęt AGD jest zapakowany i odpowiednio przygotowany do transportu.

Uwaga!
Do zadań naszych pracowników należy zarówno załadunek, jak i bezpieczny dowóz pakunku do magazynu. Ocena kierowcy, czy dane urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone, jest wiążąca. Ma on obowiązek ponownie zapakować dany sprzęt, jeśli uzna, że może on ulec uszkodzeniom podczas transportu. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Koszt zapakowania danej rzeczy jest podany obok wagi przesyłek. Takie rzeczy jak: odkurzacze, sokowirówki, mikrofalówki, piekarniki itd. są traktowane jako standardowe nadania i powyższe wskazówki dotyczą ich jedynie w kwestii odpowiedniego ich zabezpieczenia oraz oznakowania.